Барабан гальмівний автобусів Ікарус 263.10, 280.33 передня вісь RABA

Барабан гальмівний автобусів Ікарус 263.10, 280.33 передня вісь RABA

Каталожний номер: 832.20-3341-031
Наявність: На складі
5,700.00грн.

Наявні опції

*
Кількість: + -

Застосування: передня вісь RABA - 10 отв Ø 24

Гальмівні барабани - дуже важливі частини гальмівної системи

Всі водії знають, наскільки важливі якісні гальма. Без хорошого гальма керувати транспортним засобом дуже небезпечно, як пасажирам безпосередньо самого транспорту, так і іншим учасникам дорожнього руху.

Для забезпечення хорошого гальма в гальмівній системі повинен бути обов'язково встановлений якісний гальмівний барабан. У процесі тертя гальмівних колодок об гальмівний барабан, власне, і проходить сам процес гальмування. Якщо бути точніше: гальмівні колодки розпрямляються і натискають на внутрішню стінку барабана. Найчастіше застосовується задній гальмівний барабан, який стоїть на задній осі автобуса або тролейбуса. Також можуть використовуватися і передні гальмівні барабани.

Якщо у Вас в автобусі або тролейбусі використовується барабанна система гальмування, то потрібний вам гальмівний барабан Ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. Купити гальмівний барабан з доставкою по Україні - ось що Ви можете отримати в нашому магазині. Ви можете самостійно вибрати гальмівний барабан або проконсультуватися у наших менеджерів.

Гальмівні барабани
Марка Ікарус

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре